منوی اصلی
آمار بازدیدکنندگان
امکانات

وضعیت آب و هوا

1
70

PostHeaderIcon معرفی شرکت

مدیران شرکت کیمیاگران تغذیه با تجربه ای حدود 15 سال فعالیت در صنعت دام، طیور و آبزیان در سال 1385 تصمیم به تأسیس یکی از مدرنترین کارخانجات تولید خوراک دام و طیور و آبزیان گرفتند تا بخشی از نیاز کشور در این زمینه را برآورده سازند. عملیات مشاوره ای و مطالعاتی احداث کارخانه در سال 1385 آغاز و در سال 1388 به اتمام رسید که نتیجه آن تولید و عرضه محصولات در سال 1389 به بازار بود.

کارخانه کیمیاگران تغذیه واقع در زمینی به مساحت 10000 مترمربع در شهرک صنعتی شهرکرد واقع شده و دارای کلیه امکانات مدرن و پیشرفته تولید، آزمایشگاه مجهزکنترل کیفیت و تحقیق و توسعه می باشد. داشتن انبارهای متفاوت نگهداری ریزمغذی ها مواد اولیه و محصول از دیگر ویژگی های این شرکت می باشد و از طرفی جهت توسعه و گسترش شرکت نیز پیش بینی های لازم صورت گرفته است. مدیران شرکت کیمیاگران تغذیه دارای تحصیلات دانشگاهی در مقطع دکترای دامپزشکی می باشند و از حضور مشاوران و متخصصین، اساتید دانشگاه ها و شرکتهای معتبر اروپایی که در این صنعت صاحب نظر هستند بهره مند می باشند.

با استفاده از امکانات مدرن و تکنولوژی های جدید تولید از قبیل اکسترودر دو شیفت، دستگاه پلت پرس سه کاندیشنره و روش های کنترل کیفیت محصولات اولیه و تولیدی در راستای کاهش هزینه های پرورش دهندگان و افزایش راندمان واحدهای پرورشی در نظر گرفته شده است. این امکانات درابتدای راه نقطه عطفی بر فعالیت تازه شکل گرفته شرکت بوده و اعتقاد به افزایش توان کمی ، کیفی تولید ، رضایتمندی و اعتماد مشتریان ادامه مسیر را بر ما آسانتر می سازد.

آخرین بروزرسانی (شنبه, 09 آذر 1392 ساعت 17:38)

 
نظرسنجی
نظر شما در مورد سایت؟
 
مقالات علمی
نکات کاربردی